Catering

Společnost Garner Catering, s. r. o. vychází svým nejnáročnějším klientům vstříc nabídkou komplexní gastronomické služby, kterou je party servis. Stejně jako v ostatních aktivitách firmy je prioritou dosažení nejvyšší kvality služeb, které jsou určeny široké škále zákazníků.

Služeb party servisu využívají „malí“ zákazníci pro své rodinné oslavy, svatby či setkání přátel a rovněž velké společnosti s VIP hosty u příležitosti konání různých společenských a slavnostních akcí, firemních oslav, večírků nebo akcí pro obchodní partnery venku i uvnitř.

Zákazníci si mohou sami stanovit míru poskytovaných služeb party servisu. Nabídka je široká a zahrnuje komplexní přípravu oslav a celou škálu dílčích služeb. Firma především vlastními silami zajišťuje studenou i teplou kuchyni výtečné kvality, výrobu čerstvých lahůdek a sladkého pečiva. Našimi zákazníky nejsou jen velké firmy jako např. Emerson, Bosch, HTS Novosedly, Město Mikulov, Město Břeclav, Jihomoravský kraj, atd., ale našim cílem je také soustředit se na soukromé osoby, kde cítíme zvýšený zájem o naši službu. Disponujeme vlastním inventářem více než pro 500 osob a jsme schopni zařídit jakékoliv občersvení na jakémkoliv místě.

 

Samozřejmostí je zapůjčení výčepního zařízení a kompletního inventáře pro libovolné gastronomické akce a zajištění kvalifikované, speciálně vyškolené profesionální obsluhy. Zajištěna je rovněž doprava inventáře a veškerých surovin a potravin ve vlastních chladírenských vozech.

Na vyžádání je zajištěn bohatý doprovodný program – např. moderátor, kouzelník, bavič, cimbálová muzika i s tanečníky, živá nebo reprodukovaná hudba libovolného žánru. Do programové nabídky patří rovněž zajištění večerního ohňostroje či osvětlení místa konání akce hořícími loučemi. Specialitou nejen pro znalce je zajištění řízené degustace kvlalitníhch odrůdových vín.

Poskytujeme rovněž poradenské služby pro libovolné gastronomické akce týkající se například vhodné skladby menu pro daný typ akce nebo výběru prostředí, doprovodného programu či hudby.

 

Přehled našich služeb 

 

Máte-li zájem o bližší informace, kontaktujte nás na telefonním čísle: +420 605 755 052

 

Kontaktujte nás:

*povinné údaje

telefon

+420 605 755 052

adresa

Adresa
Valtická 38, Mikulov