Catering

Společnost Garner Catering, s. r. o. vychází svým nejnáročnějším klientům vstříc nabídkou komplexní gastronomické služby, kterou je party servis. Stejně jako v ostatních aktivitách firmy je prioritou dosažení nejvyšší kvality služeb, které jsou určeny široké škále zákazníků.

Služeb party servisu využívají „malí“ zákazníci pro své rodinné oslavy, svatby či setkání přátel a rovněž velké společnosti s VIP hosty u příležitosti konání různých společenských a slavnostních akcí, firemních oslav, večírků nebo akcí pro obchodní partnery venku i uvnitř.

Zákazníci si mohou sami stanovit míru poskytovaných služeb party servisu. Nabídka je široká a zahrnuje komplexní přípravu oslav a celou škálu dílčích služeb. Firma především vlastními silami zajišťuje studenou i teplou kuchyni výtečné kvality, výrobu čerstvých lahůdek a sladkého pečiva. Našimi zákazníky nejsou jen velké firmy jako např. Emerson, Bosch, HTS Novosedly, Město Mikulov, Město Břeclav, Jihomoravský kraj, atd., ale našim cílem je také soustředit se na soukromé osoby, kde cítíme zvýšený zájem o naši službu.

Disponujeme vlastním inventářem více než pro 300 osob a jsme schopni zařídit jakékoliv občersvení na jakémkoliv místě.

Samozřejmostí je zapůjčení výčepního zařízení a kompletního inventáře pro libovolné gastronomické akce. Zajištěna je rovněž doprava inventáře a veškerých surovin a potravin ve vlastních chladírenských vozech.

Poskytujeme rovněž poradenské služby pro libovolné gastronomické akce týkající se například vhodné skladby menu pro daný typ akce nebo výběru prostředí, doprovodného programu či hudby.

 

Přehled našich služeb 

 

Máte-li zájem o bližší informace, kontaktujte nás na telefonním čísle: +420 605 755 052

 

Kontaktujte nás:

*povinné údaje

telefon

+420 605 755 052

adresa

Adresa
Valtická 38, Mikulov